  • Каучуков маркуч за светли горива модел CARBOPOMP/10NL 20N
Маркуч за светли горива, производител Тhor, модел CARBOPOMP/10NL 20N, цев – черна, гладка маслоустойчива гума , Усилване – Високоякостна текстилна мрежа, покритие – Черна, гладка гума, устройчива на петролни продукти, атмосферни условия и абразия, Работно налягане 10 bar, Налягане на пръсване 40 bar, Размери: Вътрешен размер от 5 мм до 25 мм, Външен размер от 11.5 мм до 35 мм, температурен диапазон -20°C÷ +80°C