  • Каучуков маркуч за светли горива модел CARBOPOMP/10NL 20N
Маркуч за светли горива, производител Тhor, модел CARBOPOMP/10NL 20N, цев – черна, гладка маслоустойчива гума , Усилване – Високоякостна текстилна мрежа, покритие – Черна, гладка гума, устройчива на петролни продукти, атмосферни условия и абразия, Работно налягане 10 bar, Налягане на пръсване 40 bar, Размери: Вътрешен размер от 5 мм до 25 мм, Външен размер от 11.5 мм до 35 мм, температурен диапазон -20°C÷ +80°C
  • Сподели в:
  • Характеристики
  • Документи
Вътрешен код 1206
Тип продукт Маркучи
Област на приложение Вода
Произход Италия
Материал Каучук
Материал вътрешни части Каучук
Материал вътрешни части Каучук
Клас на налягане PN10
Работна температура -20° C до +90° C
Подобни Продукти
Бърз преглед
Наблюдателно стъкло, единично, месинг, на резба, PN16, 1"